WSV Crescendo Schinnen

 

logo

 

ddd
qqq
aa
kk
kk
gat
gat
WANDEL-AGENDA

1ste kwartaal 2018

 

 

 

Maandag 1 januari
Beverst (bij Diependeek)    
Nieuwjaarstocht  De Schoverik Diepenbeek
Beversheem, Zonhoevestraat Beverst Z/N  3590  BE
www.wandelclubdeschoverik.be
22-18-12-6 km  08.00-15.00 uur
Zaterdag  6  januari
Bilzen ( B)  
De Demerstappers Bilzen, Bilzen live
Parochiezaal  Merem, Pater Damiaanstraat 25, 3740 BE
www.demerstappersbilzen.be
20-12-6 km  07.30-15.00 uur
Vijlen (N)
Wintertocht Jo-Ne Vijlen
Jeugdgebouw Jong Nederland , Hopschet 2 6294 BL 
www.wandelclubjonevijlen.nl
20-15-10-6 km  08.00-14.00 uur
Zondag 7 jan
Nuth -Griezegrubben (N)
Winterwandeling. Wsv Griezegrubben
De Horsel,garage Haleco( Makro) Daelderweg 27 6361 HK
24-18-12-8 km  08.00-14.00 uur
Ransdaal (N)
Wintertocht Wandelvrienden Ransdaal
t Wouwes     Dorpsplein 14    6311 AN
20-15-10 km  08.00-13.30 uur
 
Vijlen (N)
zie zaterdag
 
Woensdag 10 januari
Beyne-Heusay   (B)  
26e Marche de l Épiphanie , Les Routeus Di Houssaine
Amical Concorde, Rue du Heusay  4610  BE 
12-6-4 km  11.00-16.00 uur
 
Donderdag 11 januari
Paal (B)
Vriezemanstocht, Wandelend Paal, 
Kantine AC Tervant, Duistbosstraat , 3583  BE
www.wandelendpaal.be
20-16-12-7-4 km  07.00-15.00 uur
 
Zaterdag  13  januari
Meeuwen-Gruitrode ( B) 
Nieuwjaarsocht, Donderslagtrippers zvw
Manège, Kerkhofstraat 20, 3670  BE
www.donderslagtrippers.be 
20-12-8-7-4 km  07.00-15.00 uur
Embourg-Chaudfontaine (B)  
31 ste Marche la Chouffe , Forts Marcheurs Embourg
Collège du Sartay, Rue Pierre Henvard 64    4053 BE
21-13-6-4 km  07.00-14.00 uur
 
Zondag 14 januari
Stevensweert ( L)
WintermaaswandelingStg. St. Rochus
Ver. Gebouw "in de Wieen, Eiland     6107 CA
20-13-7 km  08.00-14.00 uur
Wijlre 
Wintertocht bv Etenaken
Café a gen Baan, Parallelweg 30, 6321 BC 
28-18-12-9 km  07.30-14.00 uur
 
Embourg-Chaudfontaine (B)  
zie zaterdag
 
Maandag 15 januari
Hasselt-Runks ( B) 41 km af Vilt
Wintertocht wsv De Trotters
OC. Runks, Runkstersteenweg 149  3500 BE
www.de-trotters.be
19-16-10-6 km  08.00-15.00 uur
 
Zaterdag 20  januari
Awans (B) 
Marchr d' après midi 
Salle de la Cercle, Place Communalle Awans 
12-6-3 km  12.00-17.00 uur
Kelmis  (B) 38 km af Vilt
46e Winterwanderung, Marchfreunde Kelmis
César-Franck Atheneum, Parkstrasse 32,  4720  BE
www.vgds.be
20-12-6-4 km  08.00-14.00 uur
 
Wihogne (B) 
44e MarcheInternationalles des Pantouflards
Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27,  4452  BE
www.lespantouflards.e-monsite.com
30-21-13-7-5 km  08.00-14.00 uur
 
Zondag 21  januari
Wihogne (B) 
zie zaterdag
 
Kelmis  (B) 
zie zaterdag
 
Maandag 22  januari
Hees  (B) 
Wintertocht , wc Aviat Sint-Truiden
Buurthuis Rukkelingen -Loon, Sweetstraat Z/N Heers  3870 BE
www.aviatsinttruiden.be
21-17-13-9-6 km  08.00-15.00 uur
 
Zaterdag 27  januari
Alken (B)    
Wintertocht, Wellense Bokkerijders Wellen
Manège Allius, Rijdreef 53, 3570  BE
www.bokkerijders.be
18-12-9-6-4 km  08.00-15.00 uur
Awirs-Flemalle  (B)
31 marche d'après-midi de Mauves en Blancs, Les Globe-Trotters 
Salle de Gymnastique . Rue des Awirs 222, 4400 BE
www.les-globe-trotters.eklablog.com
12-6-4 km  12.00-17.00 uur
 
Zondag  28 januari
Gellik bij Lanaken  (B) 
Wintertocht WSV de Sparrentrippers
O.C. 't Kloester, Biesweg 18  Lanaken,  3620 BE
30-20-12-8-4 km  08.00-15.00 uur
 
Battice (B) 
28e Marche de ACT , Marcheurs Cyclo de Manaihant
Salle Saint Vincent, Rue du Centre, 4651  BE
30-20-10-6-4 km  06.30-15.00 uur
 
Maandag 29 januari
Wiemesmeer-Zutendaal  (B) 
Bostocht, WSV Heikneuters Genk
de Posthalt , Jachthoornplein 1
www.heikneuters.be
15-10-5 km  08.00-15.00 uur
 
Zaterdag  3 februari
Houthalen-Helchteren  (B)
Boe-en Heidetocht 
Wijklokaal de Bennewed, Binnenvaartstraat 51
20-12-8-4 km  07.00-15.00 uur
 
Loncin (B)  
 33e Marche d'áprès-midi, La Savate Alleuroise
Salle les Tilleuls, Rue de Jemeppe,  4432 BE
13-7-4 km  13.00-17.00 uur
 
Zondag 4 februari
Schinveld (N)
Grensdorpentocht wsv De Grenslopers
Feestzaal Meetpoint, Beekstraat 7      6451 CA
wsvdegrenslopersschinveld.weebly.com
28-21-14-7 km  08.00-14.00 uur
 
Kortesem (B) 
Poort van Haspengouw-tocht
De Mozaiek, Daaleindestraat ,  3720 BE
20-15-12-6-4 km  08.00-15.00 uur
 
Sougné-Remouchamps (B) 
Marche des Gadlis dè Péron d Ór /Marche des 40e anniversaire
Centre Récréatif, Avenue de la Porallée
30-21-12-7-4 km  08.00-15.00 uur
 
Maandag 5 februari
Diepenbeek  (B) 
Pannenkoekentocht, WSV de Schoverik Diepenbeek
Zaal de Kei, Keistraat 26    3590  BE
www.wandelclubdeschoverik.be
22-18-6 km  08.00-15.00 uur
 
Zaterdag  10 februari
Houthalen- Helchteren (B)
Tweedaagse Terriltocht
Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21,  3530  BE
www.wsv-sust.be
21-16-12-7-4 km  08.00-15.00 uur
 
Clermont s/Berwinne(B)
46ste Marche de la Berwinne, Les Pedastrions de Clermont
Salle Saint Jean , Place de la Halle 10 , Clemont-sur-Berwinne
42-21-12-7-4 km  06.30-14.30 uur
 
Zondag  11 februari
Clermont s/Berwinne(B)    4890  BE 
zie zaterdag 
21-12-7-4 km  07.00-14.30 uur
 
Opglabbeek (B)
Wintertocht , de Boskabouters VZW Opglabbeek
Krimpenhof, laerstraat 3,             3660  BE
www.bos-heikabouters.be
20-15-10-5 km  07.00-15.00 uur
 
Houthalen- Helchteren (B)
zie zaterdag 
 
Tongeren (B) 31 km af Vilt
Partnerwalktocht  Partnerwalk
Parochiaalcentr. Paspoel Cottalaan 3700 BE
29-15-10-5 km  07.30-15.00 uur
 
Maandag 12 februari
Hasselt (B) 40 km af Vilt
Krokustocht, Terug op Stap post VZW 
OC. Godsheide, Kiezelstraat 118,  3500 BE 
15-10-5 km  08.00-15.00 uur
 
Woensdag  14 februari
Eigenbilzen-Bilzen (B) 
Krokustocht, de Demerstappars Bilzen
Zaal Hartenberg, Hartenberg,   3745 BE
www.demerstappersbilzen.be
15-10-5 km  08.00-15.00 uur
 
Zaterdag 17 februari
Battice (B) 
44ste Marche de Joure, Fort de Battice
Cercle St-Vincent, Rue du Centre Z/N     4651  BE
30-20-10-6-4  km  06.30-15.00 uur
 
Housse bij Blegny (B)
Marche d'après-midi , Les Trafteus de Housses 
Salle Communal "La Jeunesse", Cour Mayeurs 6  4671 BE
www.trafteus.wix.com/lg066.be
12-6-4 km  12.00-17.00 uur
Opoeteren bij Maaseik (B)  
Wintertocht Sport , wandelclub Sport + Kinrooi
Schutterslokaal Sint-Dionymus,  Dreipaalweg 23, 3680 BE 
21-12-8-4 km  07.00-15.00 uur
 
Zondag 18 februari
Gulpen (N)
Winterwandeltocht ,wsv De Veldlopers
Crand Café/feestzaal Galouppe, , Dorpsstraat 19  6271 BK
www.veldlopersgulpen.nl
24-18-12-6 km  08.00-14.00 uur
 
Battice (B) 
zie zaterdag 
20-10-6-4 km  07.00-15.00 uur
 
Maandag 19 februari
Hasselt-Runks ( B) 
Valentijntocht, WSV de Trotters
OC. Runks, Runkstersteenweg 143  3500 BE
www.de-trotters.be
19-11-8-5 km  08.00-15.00 uur
 
Woensdag  21 februari
Gulpen (N)
Midweek Wandeltocht wsv De Veldlopers
Café Paddock, Dorpsstraat 13  6271 BK
www.veldlopersgulpen.nl
15-10-5 km  08.00-14.00 uur
 
Hoeselt (B)  
Herdenkingstocht Louis Guffels, wc Vitales
Gemeenschapscentrum Ter Kommen, Europalaan 2,   3730 BE
18-12-6-4 km  08.00-15.00 uur
 
Zaterdag 24 februari
 Romershoven- Hoeselt (B)   
21e Rommelarentocht, WSV De Rommelaar VZW
Parochiezaal  Romershoven, Romershovenstraat 76  3730 BE
www.derommelaar.be
20 -13-8-4 km  07.00-15.00 uur
 
Berneau (B) O. van Visé     
Marche de Frimas, Club de Marche al Vile Cense de Berneau
Centre Culturel , Rue des Trixhes 63, 4607 BE
20-12-7-4 km  07.00-14.30 uur
 
Zondag 25 februari
Mheer (N)
Heuvellandtocht wc Heuvelland
Harmoniezaal Dorpstraat 1  6261 NH
www.harmoniemheer.nl
22-13-7 km  08.00-14.00 uur
 
Schin op Geul (N)
Wintertocht RKVV Struchter Boys
Sportcomplex Struchter B. Mauritiussingel 8,  6305 AZ
21-14-7 km  08.00-14.00 uur
Berneau (B) 
zie zaterdag
Maandag  26 februari
Aalst-Sint Truiden (B) 
Karnavalstocht, W.C. Aviat Sint-Truiden VZW
Gemeentelijke feestzaal Aalst, Aalst-Dorp  3800  BE
www.aviatsinttruiden.be
24-19-16-12-9-7 km  08.00-15.00 uur
 
Zaterdag 3 maart
Munsterbilzen -Bilzen (B) 
Voorjaarstocht WSV Eureka VZW
Zaal 'tr Kabotske, Scapulierstraat 7  3740  BE
www.wsveurek@vzw.be
20-11-7-4 km  07.00-15.00 uur
 
Zondag  4  maart
Simpelveld
Poort van het Mergellandwandeltocht,  WSV NOAD 
Brasserie de Driesprong , Kruinweg 3,  6369  TZ
www.wsv-noad.nl
20-15-10-5 km  08.00-14.00 uur
 
Diepenbeek (B)   
Pengeltocht , wsv de Schoverik
O.C. Rooierheide Patersplein      3590 BE
www.wandelclubdeschoverik.be 
43-30-20-16-12-6 km  08.00-15.00 uur
 
Trois Ponts, (B) 
zie zaterdag 
 
Maandag 5 maart
Diepenbeek (B)  
Krokustocht , wsv de Schoverik
O.C. Rooierheide Patersplein      3590 BE
www.wandelclubdeschoverik.be
22-18-12-6 km  08.00-15.00 uur
Zaterdag 10 maart 
Bombaye (B) 
Marche de Primevères, Les Castors de Berneau
Accuell de Bombaye, Rue d'Eglise 14, 4607  BE
21-12-7-4 km  07.00-15.00 uur
 
Hasselt (B) 
Domein Bokrijk- Tocht, WSV de Rakkers
School Kids, Borggravevijverstraat 5  3500  BE
www.wsvderakkers.be
30-21-13-8-5 km  07.00-15.00 uur
 
Zondag 11 maart 
Noorbeek
Voorjaarstocht , WSV Berggalm
Paviljoen Berggalm, Paviljoenstraat 1, 6255 AH
25-18-12-8 km  08.00-14.00 uur
Schinnen (N)
Canisius Strooptocht,  JIS Scinnen
Burg. Pijlsstraat 1e   6365 CG
www.hetjis.nl
20-15-10-6  km  08.00-14.00 uur
Bombaye (B) 
zie zaterdag 
 
Woensdag  14  mrt
Opglabbeek ( B) 
Bostocht, de Boskabouters vzw Opglabbeek
Sentower Park, Leemkuilstraat z?N
www.bos-heikabouters.be
20-12-6-4 km  07.00-15.00 uur
 
Zaterdag 17 maart
Aubel (B)   
Marche des Compagnons de St. Hubert, Euregio Marching Tro.
Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880  BE
30-21-12-7-4 km  06.30-15.00 uur
 
Zondag 18 maart
Koningsbosch 
Grensstreektocht, wsv Echt
Campimg Böhmerwald, Krimweg 1,   6104  RM 
50-42-33-25-19-13-8 km  07.00-14.00 uur
Margraten (N)
Lammerentocht WVT '93
Café 't Flaterke Springstraat 59,  6269 AN
30-22-15-12-8 km  07.00-14.00 uur
 
Aubel (B)    
zie zaterdag 
 
Rotem (B)  
 Lentewandeling Postwandelclub vzw Dilsen
Parochiecentrum  Rotem, Hoogbaan 120,   3650 BE
www.postwandelclub.be
22-13-8-4 km  07.00-15.00 uur
 
Maandag 19 maart
Hasselt-Runkst (B) 
Voorjaarstocht, De Trotters VZW
OC Runkst, Runkstersteenweg 149  3500  BE
www.de-trotters.be
19-16-11-8-5 km  08.00-15.00 uur
 
Woensdag 21 mrt
Gulpen (N)
Midweek Wandeltocht wsv De Veldlopers
Café Paddock, Dorpsstraat 13  6271 BK
15-10-5 km  08.00-14.00 uur
 
Neerharen  bij Lanaken (B) 
Krokustocht , WSV de Sparrentrippers
O.C. Neerharen, Kasteelstraat 32,  3620 BE
18-12-8-5 km  09.00-15.00 uur
 
Donderdag 22 maart
Beverst  (B) 
Bostocht, Schoonb. Wandelaars
Jeugdhuis, Jeugdhuispad 7,  3740  BE
10-6-4 km  08.00-15.00 uur
 
Zaterdag  24  maart
Jalhay (B)  
16e Marche de Jour, Club Marcheurs Jalhay      
Salle La petite France, Surister 2A
www.lesmarcheursdejalhay.skyrock.com
21-12-6-4 km  07.00-14.00 uur
 
Zondag 25  maart
Kerkrade  
Mokkentocht, wc Scouting St. Willibrord
H.K.Scouting St. Willibrord, Voorterstraat 90 6462 SX
30-22-15-12-6 km  08.00-11.00 uur
 
Schinveld 
Fa-Si-La/Rodebeek wandeltocht , wc FASILI
Fasila gebouw, Ter Hallen 10  6451 CE
35-28-21-14-7 km  08.00-14.00 uur
 
Jalhay (B)  
zie zaterdag 
 
Maandag 26 maart
Echt 
1e avondwandeling , wsv Echt
Jeugdhuis Pius X, Mussenstraat 6   6101 CS
10-5 km  16.30-19.00 uur
Zaterdag 31 maart
Sittard
55e Kennedy-Mars . Stg. Kennedy Mars Sittard
Markt Sittard, Markt 
www.kennedymars.nl
80 km  05.00-07.00 uur
Zwentibold-Mars  Sittard
Minimars             Sittard
Markt Sittard, Markt 
www.kennedymars.nl
40 km 10.00-10.30 uur     10 km  12.00-12.30 uur
Montzen (B) 
45ste marche Int. Du Playa - Trott
Salle Communale Rue de la Poste 14, 4850 BE 
30-23-17-12-6-4 km  07.00-15.00 uur
 
Zondag 1 april
Kanne-Riemst (B)
Parel van de Jekervallei, Tongerse Wandelvrienden
Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 BE
23-19-15-12-9-7-5-4 km  07.00-15.00 uur
Montzen (B) 
zie zaterdag 
 
Maandag 2 april
Diepenbeek (B) 
Lentetocht,  WSV de Schoverik Diepenbeek 
Zaal de Kei, Keistraat 26,  3590  BE
22-18-12-6 km  08.00-15.00 uur
 
Gravenvoeren (B) 
9-Bergenwandeling/ 27e Paaswandelig -Euro Marching Trophy
Berg & Boswandelaars ,Kurzaal, Boomstraat  6   ,  3798  BE
www.wsv-milieu-2000.be
30-20-12-8-5 km  07.30-15.00 uur
 
Echt 
2e avondwandeling , wsv Echt
Jeugdhuis Pius X, Mussenstraat 6   6101 CS
10-5 km  16.30-19.00 uur
 
Epen
Bloesemwandeltocht , WSV A Hermkes
Basisschool A Hermkes, Schoolstraat 16, 6285 BB
20 -15- 10 -5 km  07.00-15.00 uur